Cumartesi , 22 Haziran 2024

SÜRAT KARGONUN SURATSIZLIKLARI

HAB

SÜRAT KARGO NUN SURATSIZLIĞI DEVAM EDİYOR

Halil İbrahim ATAMAN-POSOF(ÖZELHABER)

Sürat kargonun suratsızlığı devam ediyor. Bil hassa benim yaşadığım sıkıntılardan durumu ilgililere duyurmak istiyorum.

İskenderun dan bana gönderilen tek bir kitap için 15 lira kargo parası aldılar. Hatay ın Erzin ilçesinden adıma gönderilen kargo adresinde Posof yazmasına rağmen merkezde alınacak diyerek Ardahan da dokuz gün beklettiler. Kargoyu gönderen Bekir Can kardeşimi aradım ve yazdığı adresi sordum. Verilen adres tam Posof olarak kayıtlı ve hatta Dörtyol şubesinden sordum onlar da evet Posof kayıtlı demelerine rağmen kendileri nerede değiştirmişlerse Ardahan dan alınacak yazmışlar.

Kargonun gönderildiği Hatay ın Dörtyol ilçesi devreye girince Kargo dokuz gün sonra Posof a getirildi. Yine Erzin den gönderilen kargo bir hafta geçmesine rağmen hala gelmedi. Bakalım o ne zaman gelecek. İlgili ve yetkililere duyrulur.

HABERHABERE

Check Also

TRAFİK HAFTASI POSOF TA DA KUTLANIYOR

TRAFİK HAFTASI POSOF TA DA KUTLANIYOR Halil İbrahim ATAMAN-POSOF Trafik haftası Posof ta da kutlanıyor. …

4 comments

  1. abi, senin bu kargolardan çekeceğin nedir. paralelcilerin ekmeğine yağ sürmek için sürat kargoyu desteklemeye kalkarsan oh olsun sana… 9 gün azdır 19 güne kargon ulaşsın emi…

  2. SURET KARGO’MU ?!!!!… Aman aman Ben düştüm başkaları yanmasın.Bolu dan Ankara ya yaklaşık 6 veye 7kg.lık pakete 40 lira aldılar.Bunda bır yanlışlık var .Böyle olmamalı diye ilgililere itirazda bulunmama rağmen normaldır dediler.Bu fahış fiatı makul kabul ettiler.Zehir zıkkım olsun yüce Allah hesaplarını görsün inşallah Ahlaksız yaratıklar.

  3. sayın Ataman geçmiş olsun

  4. Sayın Halil bey hocam acaba surat kargo Ilgar dağına göre mi ücret alıyor çok merak ettim hani geç gelmesi ondan olabilirde Ama bu olayda Cennet Vatan Posof’un kötü kaderlerinden birisi olsa gerek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir