Salı , 16 Temmuz 2024

Belediyeye Yeni Araç

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Daire Başkanlığı tarafından hibe edilen iş makinası AS 950 kamyon, Posof Belediyesinin hizmetine girdi. Beykoz Belediyesi’nden de 1 yükleyici gelecek.
AK Partili Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, “Yıllardır ihmal edilmiş ve hizmet yarışında geri kalmış Posof ilçemizi kalkındırmak için çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin kalkınmasına ve belediyemizin hizmetlerinin eksiksiz ve zamanında yapabilmesi için destek veren değerli hemşerimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Daire Başkanı Aydın Karadağ’a ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Aydın bey, ilçemiz belediyesine katkı anlamında daha öncede bir servis minibüsü vermişti. Aydın bey sayesinde şimdi de AS 950 tipi bir kamyon belediyemize hibe edilmiş ve hizmete girmiştir. Hizmet yarışında yolumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki günler de de Beykoz belediyesinden bir tane yükleyici iş makinası gelecektir. Destek veren, emeği geçen herkese tekrar sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Kaynak: posofsnrgazetesi.com

Başkalarıyla Paylaş:

Check Also

POSOF TANITIMNIDA KÖYLÜLER SANATLARINI GÖSTERDİLER

Okunma Sayısı: 70 POSOF TANITIMNIDA KÖYLÜLER SANATLARINI GÖSTERDİLER Halil İbrahim ATAMAN-POSOF Serhat ilçe ve Kafkaslara …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir