Pazar , 16 Haziran 2024

AŞIK MÜDAMİ İMAM HATİP LİSESİ ŞİİR DİNLETİSİ YAPTI

ÖĞRENCİ

İMAM HATİP LİSESİ ŞİİR DİNLETİSİ YAPTI

Halil İbrahim ATAMAN-POSOF

Posof ÂŞIK MÜDAMİ İMAM HATİP LİSESİ şiir dinletisi programı yaptı.

Posof İlkokulu salonunda yapılan programa ilçe kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Mülki ve idari amirlerle beraber veliler ve öğrenciler de katıldılar.

Öğrencilerin kabiliyet ve başarısı oldukça güzel di, ancak ışık düzeni ve ses düzeni ayarsız olduğu için öğrencilerin sesi fon müziğinin altında kaldığından yeterli kadar duyulmadı. Büyük eksiklik ise Ardahan ve Posof lu şair ve âşıklardan hiçbir eser okutulmaması. Okulun adı POSOF AŞIK MÜDAMİ İMAM HATİP LİSESİ ama adını taşıdığı aşıktan hiçbir eser okunmaması tepki ile karşılandı. Bu da gösteriyor ki Posof ta ki eğitimcilerin Posof un yetiştirdiği ünlülerden haberi yok.

KAYMAKAM VE DİĞERLERİSEYİRCİ

ÖĞRENCİ 2ÖĞRENCİLER

Check Also

TRAFİK HAFTASI POSOF TA DA KUTLANIYOR

TRAFİK HAFTASI POSOF TA DA KUTLANIYOR Halil İbrahim ATAMAN-POSOF Trafik haftası Posof ta da kutlanıyor. …

One comment

  1. Ataman bey okulun ismini yanlış yazmışşsınız. Okul bildiğim kadarıyla Posof anadolu imam hatip lisesi. Sizler Posoftaki eğitim yada eğitimciler için şu ana kadar ne yaptınız ki eğitimi ,eğitimcileri ve yapılan bu etkinlikleri eleştiriyorsunuz.iyi kötü öğrenciler bir şey yapmış bunları takdir etmek lazım.Yok müzik yok kıyafet yok bilmem ne .Posof gibi yerde güzel şeyler yapılıyor ancak güzeli her kes göremiyor ne yazık ki.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir