Cumartesi , 22 Haziran 2024

YAZ KURAN KURSUNA KATILAN ÖĞRENCİLERE PİKNİK ZİYAFETİ

hocalar yemek hazırlıyorlar

YAZ KURAN KURSUNA KATILAN ÖĞRENCİLERE PİKNİK ZİYAFETİ

Halil İbrahim ATAMAN-POSOF

Posof ilçe Müftülüğü tarafından açılan yaz Kuran Kursuna katılan Posof ilçe merkezinde ki öğrencilere piknik ziyafeti verildi.

İlçe merkezinde kursa devam eden erkek öğrenciler Posof mesire yerinde hocalarıyla beraber piknikte eğlendiler ve kebaplar yediler. 30 öğrencinin kayıtlı olduğu kurstan pikniğe 16 öğrenci katıldı. Öğrenciler aralarında değişik oyunlarla oynarlarken, Yaşar ve Mücahit hoca da kebapları pişirdiler.

kuran kursu öğrencileri

Check Also

TRAFİK HAFTASI POSOF TA DA KUTLANIYOR

TRAFİK HAFTASI POSOF TA DA KUTLANIYOR Halil İbrahim ATAMAN-POSOF Trafik haftası Posof ta da kutlanıyor. …

2 comments

  1. Halil bey sayende posof’tan haberleri alıyoruz vermiş olduğun değerli emekler için çok teşekkürler. hadim değil ama benim size nacizane bir önerim var sizin tarafınızdan ne kadar kabul görür bilemiyorum ama her köyde yaşlı ve tarih kokan atalarımız dedelerimizden Hayat’ta olanlarıyla her hafta köyün birini seçerek (bu süreç iki haftada bir de olabilir.)geçmişten günümüze söyleşi yapıp bizlerle de buradan paylaşırsan hem günümüz gençleri geçmişini tarihini öğrenmesi adına hemde bu sayede uzaklarda akrabaları olan vatandaşların bir nebze de olsa hasret gidermelerine sebep olursunuz diye düşünüyorum. (özelikle ülkemiz bu zorlu süreçten geçtiği dönemde tarihini ve geçmişini bilmeyen bir halk elindeki değerlerin farkına varamaz) sosyal medyayı da kullanıp daha fazla kitlelerde ulaşmak mümkündür diye düşünüyorum. bu konu hakkındaki düşüncelerinizi olumlu yada olumsuz bir geri dönüş yaparsanız sevinirim. değerli vaktinizi çaldığım için özür diler hayatınızda başarılar dilerim. saygılarımla Selçuk ÖZTÜRK.

    • Halil İbrahim ATAMAN

      Muhterem kardeşim öncelikle ilginize teşekkür ederim. Çok güzel bir talep ancak köylerde öyle geçmişleri anlatacak kimseler kalmadı ama yine de araştırmak güzeldir. İnşallah yapmaya çalışalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir