VALİ ÖZEFE YE POSOF İLE İLGİLİ SUNUM YAPILDI

1
84

kaymakamin-makaminda

VALİ ÖZEFE YE POSOF İLE İLGİLİ SUNUM YAPILDI

Halil İbrahim ATAMAN-POSOF

Ardahan Valisi İbrahim ÖZEFE Posof ilçesini ziyaretinde Posof ta yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Hükümet konağı önünde ilçe yönetimi heyeti tarafından karşılanan vali İbrahim ÖZEFE karşılayanlarla görüştükten sonra Kaymakamın makamında toplanıldı.

Ardahan dan Vali ile beraber gelen il yönetimindekiler le beraber Posof ilçe idari amirleri de hazır bulundular.

İlçe Kaymakamı Ufuk Özen ALİBEYOĞLU hazırladığı sunumunu bilgisayar ekranında görüntülü olarak yaptı. Sunumda 1914 yılından bu yana ilçede yapılan her türlü çalışmalar hakkında bilgiler verdi. İlçede görev yapan tüm birimler hakkında teferruatlı olarak anlatılan çalışmalarda köyler ve yollarla ilgili yapılan çalışmalar, milli eğitimle ilgili bilgiler ve en ufak teferruatlarla köylerdeki kilit taşları, kanalizasyon, köy yolları asfaltlama çalışmaları ve giderler teferruatıyla anlatıldı.

Sunumun bitiminde vali ÖZEFE de yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini bildirerek yapılan işlerin maddi durumuna göre yapılabildiğini belirtti. Toplantı sonunda Kaymakam ALİBEYOĞLU tarafından valiye hediye verildi.

Kaymakamlıktan sonraki toplantı Belediye Başkanlığında yapıldı. Belediye Başkanı Cahit ULGAR da Posof ta yapılan çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Yapılan açıklamalardan sonra Belediye Başkanı Cahit ULGAR da valiye Posof hatırası sundu.

Vatandaşların istekleri doğrultusunda basın mensubu olarak Posof un yetiştirdiği ünlü Âşıklardan Sabit Müdami ATAMAN ın ilçeye 8 km. mesafede ki köyünün yolunun asfaltlanması istenince, toplantıda bulunan AKP Posof il genel meclisi üyesi Osman ŞAHİN hemen devreye girerek” O KÖYE ASFALT YAPMAYA HİÇ GEREK YOK. ÇÜNKÜ ZATEN NÜFUSU AZ VE YOLDA ASFALT YAPILACAK DURUMDA DEĞİL. BUNUN İÇİN MASRAFA DEĞMEZ”. Deyince Kaymakam Ufuk Özen ALİBEYOĞLU devreye girerek yolun genişletme ve stabilize çalışmalarının tamamlandığını bu nedenle engel olmadığını söyledi. Ama Osman Şahin itirazlarına devam edince toplantıdakiler tarafından susturuldu.

katilanlardankaymakamin-sunumu

hatira-sunumubelediye-baskanindaan-hatira-sunumu

belediye-baskaninin-makamindabelediye-de-genel

Önceki İçerikMUHARREM AYININ ÖNEMİ
Sonraki İçerikPOSOF KIŞ A SAĞLIKLA GİRİYOR
Halil İbrahim ATAMAN
Ben posof haber sitesinde günlük olarak haberler yazmaktayım.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz