Salı , 23 Temmuz 2024

POSOF TAN DEPREMZEDELERE YARDIMLAR DEVAM EDİYOR

POSOF TAN DEPREMZEDELERE YARDIMLAR DEVAM EDİYOR

Halil İbrahim ATAMAN-POSOF

Dünyayı da etkileyen deprem felaketi Posof ta da hüzün hala devam ediyor. Deprem faciasından sonra Posof ta da gece gündüz yardım çalışmaları devam ediyor.

Posof kaymakamlığı, Belediye başkanlığı ve Müftülük öncülüğünde devam eden yardım kampanyasında şimdiye kadar tırlar la devamlı odun, ot, gıda ve giyecek yardımları gönderilmeye devam ediyor. Posof Belediye Başkanı Cahit ULGAR Avrupa da ki Posoflularda irtibata geçerek maddi yardımlar toplanıyor.

Posof tan jeneratör, kontenyerlerde gönderildi.  Bunların dışında daha da fazla yardım için Posof kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından düzenlenen Muhtarlar toplantısına mevcut 50 Muhtar dan başka askeri ve sivil idarecilerde katıldılar. Posof düğün salonundaki toplantıda Posof kaymakamı afet bölgesinde olduğu için vekâlet eden Ardahan vali yardımcısı Mehmet Burak ESKİ, Posof Belediye başkanı Cahit ULGAR ve Kaymakamlık yazı işleri müdürü ve vakıf görevlisi aydınlatıcı bilgiler vererek muhtarlardan yardımların devam etmesi için bilgilendirildiler. Muhtarlarda bazıları maddi yardım teklif ederken, bazıları da hayvan bağışında bulunacaklarını belirttiler.

Başkalarıyla Paylaş:

Check Also

POSOF KAYMAKAMINDAN VEDA YEMEĞİ

Okunma Sayısı: 108 POSOF KAYMAKAMINDAN VEDA YEMEĞİ Posof Halil İbrahim ATAMAN Tayını çıkan Posof kaymakamı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir