POSOF LU İMAMLARIN BAŞARILARI DEVAM EDİYOR

3
247

vaaz

POSOF LU İMAMLARIN BAŞARILARI DEVAM EDİYOR

Halil İbrahim ATAMAN-POSOF

Posof ta görev yapan Posof lu imam hatipler başarıdan başarıya koşuyorlar.

İmam hatip Turan ÇİFTÇİ Akballı köyü 1976 doğumlu. Rize İlahiyat Fakültesinden mezun olduktan sonra Uzman imam olarak göreve başladı. DİB açmış olduğu vaizlik sınavlarında başarılı olduğu için Posof ilçesine vaiz olarak atandı.

vaazla

3 YORUMLAR

  1. Merhaba admin bende öğretmen olârak yeni atandim beni yazman gerekir asıl çunkü atananlari yaziyon sen galiba hemde 2yila yakın olarak atananlari bi imam arkadaşa sordum ilk atama uzman imam olarak atanilmazmis önce görev alcan sonra uzman olunur.

  2. halil Ibrahim kardesim ne olacak bu mavi marmara… bak bi turlu Interpol filan cikartmadilar… sehitlerin aileleri dava ediyormus hukumeti ve yetkilileri…..IHH sevicisi olarak biliyordum seni.. yok mu bir aciklama bir tepkin?
    bir de uygur turkleri uygur turkleri diye agladik dua ettik filan megerse teroristmis adamlar… unutmadan sehitler geliyor sehitler gidiyor ne olacak bu memleketin hali? yine biz bilmezik boyukler mi bilir diyeceksin… yoksa ‘aldatildik’ mi diyeceksin sen de moda tabirle… biraz bunlardan bahseder misin? bu kadar komplo bir araya gelmesi mumkun mudur?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here