İŞTE VATAN SEVGİSİ BU

1
295

fotoğrafı S

İŞTE VATAN SEVGİSİ BU

Halil İbrahim ATAMAN-POSOF

Vatan sevgisi bir başka sevgidir. Bu vatan kimin? Sorusuna verilecek cevap çok kolay ama o cevaba uymak ise biraz zor. Şairin dediği gibi” BİR GÜL BAHÇESİNE GİRERCESİNE, BU KARA TOPRAĞA GİRENLERİNDİR”.

Ankara da vefat eden Posof lu jandarma yüzbaşısı Nuri kemal ÇOLAK Posof ta hakka uğurlandı. Ardahan il jandarma komutanı, Tuğay komutanı ve alay komutanın ve Posof ta ki komutanların da katıldığı cenaze merasimi Posof hükümet konağı önünde başladı. Belediye başkanıyla beraber yüzlerce kişinin katıldığı cenaze namazından önce Kuran okundu ve dualar edildi. Yapılan dualardan sonra cenaze namazı kılındı ve merhum komutan Kayabaşı Mezarlığında toprağa verildi. Tabuta sarılı Bayrağımız çıkarılarak merhumun ağabeyine verildi.

Öğtermen Hikmet Çolak ın oğlu olan İki çocuk babası ve 1976 doğumlu olan merhum Yüzbaşı Nuri Kemal ÇOLAK ın vefat sebebinin mide kanseri olduğu belirtildi.

babası ve yakınlar Sbabası ve belediye başkanıyla S

dua edilirken Shayatı hakkında bilgi verilirken S

hükümet konağı önünde Smezarlığa girerken S

Önceki İçerikPOSOF TA AMPULÜN İÇERİSİNDE ELMA YETİŞTİRİLDİ
Sonraki İçerikPOSOF BELEDİYESİ AŞIKLAR GECESİ DÜZENLEDİ
Halil İbrahim ATAMAN
Ben posof haber sitesinde günlük olarak haberler yazmaktayım.

1 Yorum

  1. Ben de POSOF luyum. Her yıl bir sefer kısa süreli Posof u ziyaret etsem de diğer zamanlarda da yüreğimin Ora için attığını hissediyorum. İnternetten Posof ve Posoflu ilgili olayları, haberleri kısmen takip ediyorum. Memleketimé hizmet veren başta kaymakam belediye başkanı ve meslektaşım garnizon komutanı olmak üzere bütün çalışanların yaptıkları ğüzel işler için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yine zorlu ve zorlu olduğu kadar da muhteşem doğasıyla görenleri mest eden memleketim için haber yaban insanların emeğine sağlık. Posof ta kalıp güzellikleriyle zorlukları beraber yaşam vefakar milletimize de şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca hemşerim yüzbaşımıza Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet taksiratı af olsun. Ailesine Allah sabırlar versin. Bütün hemşerilerim huzur dolu sağlıklı günler diliyorum. Hoşça kalın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz